Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /pub/templates/szablon/functions.php on line 177

Krasnobrodzka Racing Silniki Wyścigowe to jeden z największych zakładów w Polsce zajmujący się obróbką elementów silników spalinowych. Firma istnieje na polskim rynku od 1976 roku. Ponad 40 lat działalności w branży pozwoliło nam zdobyć ogromną wiedzę i doświadczenie oraz pozyskać zaufanie wielu Klientów. Nowoczesne maszyny, doświadczeni specjaliści oraz dostęp do zaawansowanych technologii pozwalają oferować szeroki zakres usług i naprawę elementów każdego silnika - od kosiarki spalinowej począwszy, na największej maszynie budowlanej kończąc. 

Polub nas na Facebook-u! 

 

Napisali o Nas 

Artykuł ukazał się w Nr 6 - Czerwiec 2015 Poradnik Auto Świat. 

Opracowaliśmy technologię usunięcia usterki nadmiernego zużycia oleju w silnikach 1.8 2.0 TSI oraz TFSI VW, AUDI, SKODA, SEAT. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy jesteśmy w stanie znacznie niższym kosztem niż w serwisie wyeliminować problem brania oleju przez te silniki. 

Artykuł ukazał się w tygodniku MOTOR nr 26/2015 z dn. 22.06.2015 

 

Aktualności

 

Nowa odsłona warsztatu.

27-29.11.2017

Wystawialiśmy się z narzędziami dla profesionalnych warsztatów samochodowych SP Tools na targach Warsaw Moto Show. Z pomocą przyjechał do nas oficjalny dystrybutor SP Tools na Europę z Holandii w przedstawicielstwie Pana Thomasa i Marjina. Prawie wszystkie rozdane katalogi i ciągły ruch na stoisku sprawiły nam mnóstwo satysfakcji.

 

23-25.05.2017

Owocny wyjazd na targi AUTOPROMOTEC w Bolonii. 

ZAMÓWILIŚMY NOWĄ WYTACZARKĘ DO CYLINDRÓW! Pod koniec czerwca zawita do nas COMEC ACF200.CNC 

LINK DO FILMU

W galerii zdjęcia maszyny oraz z wyprawy do muzeum ENZO FERRARI w Modenie.

20.05.2017 

Słoneczna sobota, a tu dwa komplety VW TFSI z usterką brania oleju...

10.05.2017

Wyważanie wału Mercedes V8

 

Rekomendacje od klientów

 

 

26.03.2014 Ważne!

Wszystkie elementy silników przysłane do nas pocztą lub kurierem bez danych kontaktowych oraz gdzie jest brak kontaktu ze strony klienta, będą uznane za porzucone i po 6 miesiącach od daty przyjęcia złomowane.